этапы разработки сайта Фахівці компанії – висококваліфіковані майстри. Вони мають досвід роботи у цій сфері понад 5 років. Це дозволяє виконувати роботу швидко, грамотно та якісно. Створення сайтів у Києві здійснюється у визначеному порядку:
  1. Дослідження та розробка – фахівці знайомляться з особливостями товарів та послуг. Вони детально досліджують ринок, аналізують конкурентоспроможність, розробляють стратегію. Це є запорукою успішності проекту.
  2. Розробка дизайну – це здійснюється на основі специфіки продукту чи послуг, що надаються. Дизайнери створюють індивідуальні рішення, що дає змогу розставити акценти на особливостях стилю. У роботі використовують кольорові варіанти, елементи фірмового стилю. Здійснюється верстка.
  3. Програмування – виконується після створення та затвердження дизайну. Головним завданням програмістів студії виступає розробка зручного та швидкого, привабливого сайту. Фахівці обов’язково тестують web-сторінку, за необхідності усувають помилки.
  4. Підключення сервісів передбачає інтеграцію CRM/ERP. За бажанням клієнта створюємо базу даних. Після цього підключають всі необхідні послуги: платіжні системи, додатки. Крім того, виконується аналітика з метою визначення ефективності та швидкості роботи сайту.
  5. Безпека – обов’язковий етап. Для цього спеціалісти проводять моніторинг використання ресурсу, перевіряють рівень захисту. Крім того, створюються резервні копії, робиться все необхідне для захисту сайту.
  6. Реліз сайту та підтримка – після проведення всіх перерахованих вище операцій, фахівці проводять додатково тестування. Після сайт відправляють у реліз.