UX

Досвід користувача (ПЗ) відповідає за те, як користувач сприймає певний продукт, наприклад, сайт, гру та інший об’єкт. Крім того, він демонструє емоції, відчуття, а також дії людей, коли вони контактують із якимось продуктом. Вибраний користувач може викликати хороші або погані відчуття. Зрозумівши це, можна в рази покращити якість продукту до того рівня, коли він відповідатиме всім побажанням користувачів.

Чим відрізняється користувацький досвід від юзабіліті

Два дані поняття визначають комфорт користувачів. Проте юзабіліті – це певна складова User Experience. Юзабіліті показує, наскільки якісний інтерфейс ресурсу.

ПЗ демонструє те, як взаємодіє користувач з інтерфейсом. User Experience стане частково позитивним, якщо фахівці максимально пропрацюють юзабіліті. Отже, обидва ці поняття є пов’язаними, потребують особливої ​​уваги під час оптимізації веб-ресурсу.

Вплив User Experience на СЕО просування

Основна мета систем пошуку – надати користувачам оптимальні відповіді на запити. Вони повинні показати не просто кращі видачі, а ті, які мають комфортне та зрозуміле формулювання. Це означає наступне: корисну та якісну статтю система пошуку проігнорує, якщо веб-ресурс заплутаний, важкий у сприйнятті, небезпечний.

Пошукові системи спочатку звертають увагу на такі моменти:

  • наскільки швидко завантажується веб-ресурс;
  • чи адаптований сайт під смартфон чи планшет;
  • яка структура у контенту тощо.

Крім цього, роботи користуються пошуковими сигналами і моніторять те, як люди реагують на сайт.

Якісний сайт забезпечує лише оптимальний за якістю ПЗ, тому його найчастіше обирають пошукові системи. Це добре для ранжування, збільшується в рази можливість отримання топової позиції в результаті видачі пошукової системи. Ось чому можна сміливо стверджувати те, що UX безпосередньо впливає на СЕО просування.

Які показники впливають на ПЗ

Якщо сайт оснащений якісно опрацьованим інтерфейсом, він позитивно впливає на цифровий маркетинг. Комфортність та дизайн будь-якого проекту приваблює до себе велику кількість користувачів, а отже, збільшує у рази прибутковість. Однак що ж може сильно впливати на користувальницький досвід?

Таких чинників чимало. Перерахуємо основні:

  • наявність простої, зручної навігації;
  • контент; цінність сайту;
  • корисність інформації тощо.

Эти факторы могут непосредственно влиять на важные метрики, например, просмотры страничек, конверсии. Вывод: качественней факторы User Experience, лучше становятся показатели проекта.

Наша веб студия MSN поможет вам улучшить показатели UX. Специалисты помогут в СЕО продвижении вашего проекта, что в разы увеличит посещаемость сайта и ваш доход.